Fina recensioner för onlinekurserna
Fina recensioner för onlinekurserna
Tusen tack till er som gett mig referenser för någon av onlinekurserna.
Nu senast var det Helen Sivhed som gav referens åt Målarkursen. Vill du läsa om kursen, så klicka på länken.
Här kan du läsa mina fina recensioner för några av kurserna:
Totalt finns 30 olika onlinekurser idag. Nästan alla säljs av Medborgarskolan. Tusen tack för det.
Jag är otroligt tacksam.
Varje dag får jag någon ovation för kurserna. Idag fick jag ett mail med följande kommentar avseende Word-kursen (klicka för info om kursen):
“Det här var verkligen det jag saknat att kunna i alla år! Så bra!“
Och häromdagen fick jag följande härliga kommentar från en deltagare i PowerPoint-kursen (klicka på länken om du vill veta mer om kursen):
“Hej. Det blir roligare och roligare när man får se vad som finns. tex symboler och hur man kan smart klistra in tabeller från Word.”
I veckan skrev en deltagare som har gått skrivarkursen “Börja skriva framgångsRIKT” som du kan läsa om här (klicka på länken):
“Jag gick en skrivkurs för ett och ett halvt år sedan för at väcka lusten igen. En lust som funnits hos mig sedan barnsben och som fått mig att skriva noveller och dikter.
I november gick jag en skrivkurs för att komma igång på riktigt – en kurs med Monica Ivesköld.
Nu har jag skrivit 100 sidor. Galet!”
Jag är otroligt tacksam. Mitt brinnande intresse för att vara behjälplig i andra människors utveckling, får av dessa fina recensioner, en riktigt kick.
Tusen tack!
Monica Ivesköld
Milord Inspiration (ingår i Resultat direkt)